Naše vize

Chceme ulehčit přírodě a zároveň pomoct dalším rodičům.

Jmenujeme se Lukáš a Michaela, a pod značkou Gain&Again vám nabízíme unikátní službu prodeje použitého dětského oblečení. Místo toho, aby oblečení, které již děti nevyužijí, končilo v koši a následně na skládkách, máte možnost přes nás oblečení prodat dál.

Hlavní výhodou pro vás je, že vám ušetříme čas a námahu, kterou byste jinak vynaložili na prodej použitého oblečení. Nabízíme snadný a pohodlný způsob, jak získat peníze a zároveň pomoci životnímu prostředí.

Jste-li rodič hledající způsob, jak ušetřit čas a peníze a zároveň pomoci životnímu prostředí, pak jste na správném místě!

Chceme pomáhat vám rodičům ušetřit peníze a zároveň minimalizovat dopad na životní prostředí. Díky tomu, že nabízíme širokou škálu použitého dětského oblečení od různých značek, můžete najít skvělé kousky za rozumnou cenu.

V Gain&Again dbáme na vysokou kvalitu a pečlivý výběr oblečení, které prodáváme. Pečlivě kontrolujeme každý kus, abychom zajistili, že je v dobrém stavu a plně funkční. Rádi vám pomůžeme vybrat to nejlepší oblečení pro vaše děti.

Naší vizí je podpora udržitelného životního stylu. Věříme, že recyklace a opětovné použití je klíčem k udržitelnější budoucnosti a chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni s našimi službami a produkty. Jsme hrdí na to, že můžeme podporovat rodiče a jejich děti, a těšíme se na to, že budeme i nadále rozvíjet naši misi v oblasti ekologie a udržitelnosti.

Začátek Gain&Again

Vše začalo s příchodem našeho syna a potřebou pořídit výbavu. S každým nákupem dudlíku, bodýčka nebo ponožek se konečný účet nezadržitelně zvyšoval. Ne že bychom na našem prvním dítěti chtěli nějak šetřit, ale některé kousky pořizujete s vědomím, že je to stejně na pár měsíců, ne-li týdnů. 

Proto přišel na řadu nákup již použitého oblečení od známých a z bazarů. S přibývajícími měsíci a milimetry našeho miminka brzo zjišťujeme, že už je mu něco malé a je potřeba obměna velikostí. Následují další a další nákupy. Ve skříni se nám již začalo hromadit oblečení, které by vystačilo na malý baby boom. Nastal čas něco posunout dál mezi známé nebo prodat na některém on-line bazaru. Možnost prodeje byla většinou favoritem, získáte tím část prostředků na pořízení nových věcí. A tady nastává ten problém. 

Jestli jste kdy něco prodávali na internetu, určitě to znáte. Abyste věc prodali, musíte nejdřív pořídit pár fotek. To znamená počkat na ideální světlo, nastavit, vyfotit. Poté musíte najít, kde to nejlépe prodat. Nahrát fotky, vymyslet text. Hledání ideální ceny. Poté odpovídat na dotazy. Dohadování o ceně. Když je dohodnuto, musíte vyřešit jak poslat. Do čeho zabalit. Když je zabaleno, kam odnést. Mají zavřeno, tak druhý den. Konečně odesláno. 

Proces, kterým si prošel snad každý, kdo něco prodával na internetu. Když máte čas, dá se to čas od času zvládnout. Ale když máte děti, toho času moc nemáte a to přebytečné minimum co zbývá, chcete využít jinak než lítat na poštu. Hlavně v případě, kdy toho prodáváte víc. 

A tohle byl náš problém. Mysleli jsme si, že jsme v tom sami. Jenže se ukázalo, že stejný problém má více maminek a tatínků okolo nás a další okolo nich. Proto přišel nápad na Gain&Again. Tedy službu, která pomůže ostatním rodičům jednoduše prodat použité oblečení dál a zároveň jim nabídnout pestrou škálu použitého oblečení k nákupu.

A navíc...